AndroidNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńAllCast
AllCast ikona

AllCast3.0.1.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AllCast pozwala nam na udostępnianie mediów zgromadzonych w pamięci naszego telefonu (bądź też współpracujących z aplikacją usług) na ekran smart TV oraz wybranych urządzeń.

AllCast wspiera takie rozwiązania jak: Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox 360, Xbox One, Roku, WDTV, wybrane smart TV czy też pozostałe urządzenia ze wsparciem dla DLNA. Ilość obsługiwanych rozwiązań jest spora. Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest podłączenie obu urządzeń do tej samej sieci Wi-Fi. Po wykryciu z poziomu AllCast nowego urządzenia, możemy przystąpić do parowania.

Wśród wspieranych formatów znajdziemy zarówno pliki graficzne, muzyczne jak i dźwiękowe. Są one pobierane z kolekcji naszego telefonu, dodatkowo z aplikację możemy zintegrować Google +, Dysk Google i Dropbox. Nawigacja podczas przesyłania informacji jest wygodna i czytelna. AllCast dysponuje interfejsem w języku polskim.

Rozczarowuje stabilność aplikacji. Losowo restartuje się przy wyborze plików do przesłania. Problemy miewa zwłaszcza z formatami wideo. Wersja darmowa pozwala jedynie na 5 minut połączenia. W tym czasie można zapoznać się jak AllCast współpracuje z naszymi urządzeniami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentClockworkMod
Liczba pobrań861
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
AllCast ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)