WindowsObsługa urządzeń mobilnychKonwersja audio i wideoALLConverter To iPhone

ALLConverter To iPhone1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ALLConverter To iPhone to program przeznaczony do konwertowania plików wideo do formatów obsługiwanych przez urządzenia iPod i iPhone.

Aplikacja posiada prekonfigurowane profile do iPhone oraz iPoda, które pozwalają na wejściu wybrać dowolny plik video i audio (np. DivX, Xvid, MKV, FLV) z opcją dodania do filmu napisów (TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2 itd.). Proces konwersji jest wyjątkowo szybki, jednakże można w każdym momencie włączyć pauzę lub wyłaczyć konwertowanie.

Użytkownicy z zainstalowanym w systemie odtwarzaczem ALLPlayer mogą dodatkowo odpowiednio skonfigurować (z poziomu ustawień ALLPlayera) format napisów np. wielkość, kolor czcionki, rodzaj czcionki. Ustawienia te zostaną zaimportowane do ALLConvertera.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.49 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 100
Data aktualizacji20 sty 2011
Rozmiar pliku4.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)