bEKbBFWZ
Allegro ikona

Allegro7.8.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Allegro jest oficjalnym klientem serwisu aukcyjnego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać zasoby serwisu w formie przygotowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych w wygodniejszy sposób. Zapewnia ona również oszczędność transferu danych względem wersji dla przeglądarek.

bEKbBFXb

Aplikacja pobiera opisy (uproszczone lub pełne, oryginalne) i zdjęcia przedmiotów tylko na żądanie użytkownika, domyślnie wyświetlając tylko podstawowe informacje o aukcjach. Użytkownik może wyszukiwać w serwisie w sposób tradycyjny, poprzez nazwę, ale również za pomocą aparatu wykonując zdjęcie np. okładce książki czy filmu lub skanując kody kreskowe.

Allegro pozwala również na zalogowanie się do swojego konta w serwisie. Wtedy użytkownik otrzymuje dostęp do spisu aukcji w których licytuje, przedmiotów które kupił, czy chociażby obserwowania ofert. Aplikacja pozwala także na sprawdzenie salda środków za rachunki, oraz wystawianie komentarzy. Dostępne są dwa widgety: jeden zapewniający szybki dostęp do wyszukiwarki, drugi wyświetlający obserwowane oferty.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Twoja ocena:
ProducentAllegro Group
Liczba pobrań12 223
Data aktualizacji15 paź 2021
System operacyjnyAndroid Android 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Allegro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKbBFXX