Allegro ikona

Allegro8.5.0

AndroidZakupySerwisy aukcyjne i ogłoszenioweAllegro
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Allegro jest oficjalnym klientem serwisu aukcyjnego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać zasoby serwisu w formie przygotowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych w wygodniejszy sposób. Zapewnia ona również oszczędność transferu danych względem wersji dla przeglądarek.

Aplikacja pobiera opisy (uproszczone lub pełne, oryginalne) i zdjęcia przedmiotów tylko na żądanie użytkownika, domyślnie wyświetlając tylko podstawowe informacje o aukcjach. Użytkownik może wyszukiwać w serwisie w sposób tradycyjny, poprzez nazwę, ale również za pomocą aparatu wykonując zdjęcie np. okładce książki czy filmu lub skanując kody kreskowe.

Allegro pozwala również na zalogowanie się do swojego konta w serwisie. Wtedy użytkownik otrzymuje dostęp do spisu aukcji w których licytuje, przedmiotów które kupił, czy chociażby obserwowania ofert. Aplikacja pozwala także na sprawdzenie salda środków za rachunki, oraz wystawianie komentarzy. Dostępne są dwa widgety: jeden zapewniający szybki dostęp do wyszukiwarki, drugi wyświetlający obserwowane oferty.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentAllegro Group
Liczba pobrań12 890
Data aktualizacji14 lut 2023
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Allegro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)