Allegro rezygnuje z pobierania opłat za wystawianie ofert

Allegro rezygnuje z pobierania opłat za wystawianie ofert

Allegro rezygnuje z pobierania opłat za wystawianie ofert
11.05.2016 16:33, aktualizacja: 11.05.2016 19:45

Wczoraj informowaliśmy o o akcji Amazona, który chce współpracować z polskimi przedsiębiorcami, by mogli oni rozpocząć sprzedaż na europejskich stronach amerykańskiej firmy. Wygląda na to, że dziś mamy już pierwsze rezultaty tej akcji – ważną nowość ogłosiło Allegro.

Największy polski serwis e-commerce przygotował bowiem stałą promocję, Darmowe wystawianie. Nazwę należy traktować dosłownie: Allegro rezygnuje z pobierania opłat za wystawianie ofert. Nie obyło się oczywiście bez kilku warunków i ograniczeń, niemniej stanowi to ważną zmianę dla ogromnej grupy polskich internautów.

Jak można przeczytać na stronie promocji, opłaty prowizyjne zostały zniesione jedynie dla użytkowników standardowych, nie dotyczy to firm. Za darmo będzie można wystawić 25 pierwszych ofert danego miesiąca. W praktyce „promocyjne wystawienia” będzie trzeba odebrać w Centrum Zniżek, i zachowają one ważność przez 30 dni.[img=Zrzutekranu2016-05-11o16.33.15]Ponadto oferta nie dotyczy następujących kategorii: Nieruchomości,Wakacje, Samochody, Maszyny, Motocykle i quady, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy,naczepy. Standardowa opłata będzie także naliczana za wszystkie opcje dodatkowe, jak wyróżnienie, czy podświetlenia. Za darmo użytkownik zyska zatem 14-dniowe wystawienie wraz z jednym dodatkowym zdjęciem, bez możliwości uruchomienia wyróżnienia.

Ze szczegółami można zapoznać się w regulaminie akcji. Można tam także przeczytać, że z promocji mogą skorzystać tylko ci użytkownicy, którzy wystawili cokolwiek na sprzedaż w ciagu ostatniego roku. Nie zabezpieczy to jednak Allegro przed ryzykiem, jakie generować może brak jakichkolwiek wymogów stawianych wystawiającym. Mobilnego klienta Allegro znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)