Allegro Smart! za darmo przez kolejny miesiąc. Polacy zaoszczędzili już 200 mln zł

Darmowe Allegro Smart! /Fot. Allegro
Darmowe Allegro Smart! /Fot. Allegro
Arkadiusz Stando

18.05.2020 14:39, aktual.: 18.05.2020 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Allegro przedłuża darmowy okres usługi Smart!, i jak podaje, w ciągu ostatnich 2 miesięcy użytkownicy zaoszczędzili już 200 mln zł. Podobną usługę oferuje także Empik Premium za darmo na 60 dni. Z oferty Allegro można skorzystać do 18 czerwca, czyli maksymalnie darmowy pakiet może potrwać do 18 lipca.

Od 17 marca oferuje darmowy dostęp do usługi Allegro Smart!, umożliwiającej darmową przesyłkę przy transakcjach - od 40 zł dla paczkomatów i od 100 zł za usługę kurierską. Według informacji podawanych przez biuro prasowe, korzystają z niej już 2 miliony Polaków. Aby aktywować pakiet Allegro Smart!, trzeba posiadać konto, a następnie przejść tutaj.

Tak samo jak wcześniej, wcześniejsi płatni abonenci Allegro Smart!, otrzymają kolejny miesiąc darmowej subskrypcji. Usługę można aktywować z darmo do 18 czerwca i korzystać do 18 lipca 2020 roku. Pamiętajmy jednak, że darmowa dostawa jest możliwa jedynie w aukcjach oznaczonych logo Allegro Smart.

Co kupują Polacy dzięki Allegro Smart?

Na Allegro można kupić już praktycznie wszystko. W drugim miesiącu darmowego programu Smart! Polacy kupowali przede wszystkim produkty codziennego użytku. Zauważono znaczny wzrost zakupów w dziale "Supermarket". Najczęściej kupowanymi produktami okazywały się karmy dla psów i kotów (12 i 4 sztuki na minutę). Wśród innych popularnych działów znalazły się: dom i ogród, materiały budowlane, książki oraz gry planszowe.

Czy Polacy faktycznie oszczędzali dzięki darmowym dostawom? Jak podaje Allegro, dotąd klienci oszczędzali przeciętnie od 80 do 120 zł. Znalazł się natomiast rekordzista, który zamawiając ponad 1000 paczek zaoszczędził 6200 zł na darmowej dostawie.

Bezpłatna dostawa z Allegro Smart! zapewnia również dodatkowe wsparcie sprzedawcom na Allegro, zwłaszcza małym i średnim przedsiębiorstwom. Powoduje, że ich oferty są bardziej atrakcyjne dla klientów, ich sprzedaż rośnie, dzięki czemu mogą utrzymać dopływ gotówki, zapłacić na czas rachunki i regularnie wynagradzać pracowników.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także