WindowsArchiwumProgramy archiwalneAllMedia Grabber

AllMedia Grabber6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AllMedia Grabber to specjalistyczne narzędzie przydatne w przypadku kiedy chcielibyśmy wyodrębnić grafikę, ikony lub multimedia ukryte w plikach programów, ale nie tylko. Program doskonale radzi sobie z "wyciąganiem" wspomnianych składników z plików wykonywalnych, bibliotek DLL czy baz danych.

Program daje możliwość skanowania wybranych przez użytkownika plików, jak również całej zawartości dysku w poszukiwaniu możliwych do wyodrębnienia danych. Aktualnie wśród obsługiwanych formatów, które możliwe są do wyodrębnienia przy użyciu AllMedia Grabber znajdziemy następujące formaty graficzne: ICO, CUR, ANI, BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, PCX, IFF, TGA, EMF, PPM, wideo: AVI, BIK, FLC, SWF, ASF/WMV oraz audio: MID, MP3, WAV i OGG.

Narzędzie pozwala wyszukiwać składniki graficzne i multimedialne w plikach wykonywalnych, dynamicznych bibliotekach DLL, RAW, dokumentach stworzonych w pakiecie Microsoft Office, PDF i wielu innych. AllMedia Grabber integruje się z powłoką systemu Windows i umożliwia podgląd poszczególnych komponentów bezpośrednio w oknie programu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań809
Data aktualizacji13 kwi 2015
Rozmiar pliku5.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)