ALLPlayer 4.6 z obsługą filmów z Iplex.pl

ALLPlayer 4.6 z obsługą filmów z Iplex.pl

17.02.2011 13:04

Ukazała się nowa wersja popularnego programu ALLPlayer. W wydaniu 4.6 wprowadzono między innymi możliwość oglądania filmów z Iplex.pl bezpośrednio w odtwarzaczu.

Wersja 4.6 została wydania dzięki współpracy serwisu filmowego Iplex.pl oferującego darmowe, legalne filmy i twórcy programu ALLPlayer. Iplex.pl umożliwia oglądanie online tysięcy filmów i seriali w polskiej wersji językowej. Zazwyczaj są one poprzedzane reklamami. Jak informuje producent programu, filmy z Iplex.pl można jednocześnie odtwarzać w trybie pełnoekranowym na monitorze podłączonego do komputera telewizora i pracować na standardowym pulpicie systemu Windows.

Inne nowości to poprawne przełączanie języka programu dla systemów Windows Vista i 7, jak również szybsze uruchamianie programu i wczytywanie filmów. W wersji 4.6 aplikacji poprawiono obsługę napisów Napiprojekt dla systemu Windows 7, usunięto również starszy, wbudowany konwerter wideo. Pojawiła się także współpraca ALLPlayera z aplikacją ALLConvenrer PRO. Poprawiono błąd, który powodował zatrzymanie muzyki po minimalizacji programu.

ALLPlayer 4.6 dostępny jest w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)