WindowsArchiwumProgramy archiwalneALLSubtitleSearcher

ALLSubtitleSearcher1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ALLSubtitleSearcher jest zaawansowaną aplikacją umożliwiającą pobieranie z Internetu napisów do filmów.

W odróżnieniu od innych narzędzi tego typu potrafi wyszukiwać napisy w wielu językach - poza polskim na liście znaleźć można także angielskie, niemieckie, francuskie, czeskie, włoskie, chińskie, japońskie i inne. Praca z aplikacją odbywać się może na 2 (lub 3 - wymagany AllPlayer) sposoby: plik z filmem wczytujmy bezpośrednio z programu lub klikając na niego prawym przyciskiem myszy wybieramy z menu kontekstowego pozycję ALLSubtitleSearcher. Program współpracuje z popularnym odtwarzaczem ALLPlayer, z poziomu którego także możemy pobierać napisy.

W przypadku kiedy napisy nie zostały znalezione ALLSubtitleSearcher oferuje funkcję automatycznego sprawdzania ich dostępności w określonych przez użytkownika jednostkach czasu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.411 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań12 882
Data aktualizacji4 sie 2011
Rozmiar pliku1.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)