ALNO Kitchen Planner ikona

ALNO Kitchen Planner17b

WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówALNO Kitchen Planner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ALNO Kitchen Planner to bezpłatny program do projektowania kuchni, niemieckiego koncernu meblarskiego ALNO.

Aplikacja umożliwia zaprojektowanie własnej kuchni z wykorzystaniem bogatego katalogu mebli producenta, a także urządzeń, akcesoriów i dodatkowego wyposażenia kuchennego. Projekt można rozpocząć „od zera” lub dokonać modyfikacji jednego z przykładowych projektów. To co wyróżnia ALNO Kitchen Planner'a od innych bezpłatnych programów to możliwość większej ingerencji w wygląd nie tylko mebli ale całej kuchni (podłoga, ściany, oświetlenie, ozdoby, dodatki itd).

Najważniejszą zaletą programu ALNO Kitchen Planner jest rewelacyjny moduł do wizualizacji 3D z symulacją oświetlenia, dzięki czemu projekty są bardzo realistyczne. Gotowe projekty w postaci wizualizacji 3D, projektu 2D i listy produktów, można na koniec wydrukować.

Udostępnij
ALNO Kitchen Planner 17bwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentALNO AG
Liczba pobrań253 767
Data aktualizacji18 maj 2017
Rozmiar pliku65.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ALNO Kitchen Planner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)