WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówALNO Kitchen Planner
ALNO Kitchen Planner ikona

ALNO Kitchen Planner17b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ALNO Kitchen Planner to bezpłatny program do projektowania kuchni, niemieckiego koncernu meblarskiego ALNO.

Aplikacja umożliwia zaprojektowanie własnej kuchni z wykorzystaniem bogatego katalogu mebli producenta, a także urządzeń, akcesoriów i dodatkowego wyposażenia kuchennego. Projekt można rozpocząć „od zera” lub dokonać modyfikacji jednego z przykładowych projektów. To co wyróżnia ALNO Kitchen Planner'a od innych bezpłatnych programów to możliwość większej ingerencji w wygląd nie tylko mebli ale całej kuchni (podłoga, ściany, oświetlenie, ozdoby, dodatki itd).

Najważniejszą zaletą programu ALNO Kitchen Planner jest rewelacyjny moduł do wizualizacji 3D z symulacją oświetlenia, dzięki czemu projekty są bardzo realistyczne. Gotowe projekty w postaci wizualizacji 3D, projektu 2D i listy produktów, można na koniec wydrukować.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentALNO AG
Liczba pobrań255 556
Data aktualizacji18 maj 2017
Rozmiar pliku65.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ALNO Kitchen Planner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)