WindowsArchiwumProgramy archiwalneALSong

ALSong2.71

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ALSong to odtwarzacz plików audio przeznaczony nie tylko do słuchania plików muzycznych (MP3, OGG, WAV, WMA, APE, FLAC, CD), ale oferujący również możliwość pobierania i wyświetlania tekstów utworów (w bazie dostępnych jest ponad 1 mln tytułów).

Spora ilość styli w połączeniu z wieloma zestawami kolorów sprawiają, że każdy użytkownik może dopasować wygląd aplikacji do swoich potrzeb. ALSong Live Lyrics MP3 Player oferuje dodatkowo narzędzie przeznaczone do tworzenia albumów muzycznych i ściągania darmowych plików MP3.

Ciekawą funkcją ALSong jest Language Learner pozwalający na naukę języka polegająca na zwalnianiu odtwarzania materiału audio. Dodatkowym walorem jest interfejs znany z Winampa co sprawia, że każdy powinien bez najmniejszych problemów poruszać się po menu.

Uwaga!

  1. Zestawy skórek dostępne są do pobrania na stronie producenta. 2. Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.616 ocen
Twoja ocena
ProducentEstsoft Corp.
Liczba pobrań201 086
Data aktualizacji16 cze 2010
Rozmiar pliku10.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)