WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówAltaSonita

AltaSonita1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AltaSonita to niewielka i bezpłatna aplikacja, służąca do odszumiania zdjęć cyfrowych. Z jej pomocą usuniemy z fotografii zbędne zakłócenia, nie pogarszając przy tym jej jakości.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i charakteryzuje się dużą skutecznością działania, dzięki czemu wykorzystywane może być zarówno przez amatorów, jak również profesjonalnych fotografów. Wykorzystuje ono technologię CUDA, w którą wyposażone są układy graficzne nVidia, co sprawia, że jest ono także dużo szybsze niż konkurencyjne rozwiązania.

AltaSonita pozwala usuwać ze zdjęć szumy, będące efektem fotografowania w nieodpowiednich warunkach lub przy złej konfiguracji aparatu. Do dyspozycji użytkownika pozostają 3 zaawansowane algorytmy odszumiania oraz 5 poziomów ich intensywności. Odpowiednia konfiguracja dostępnych parametrów pozwala użytkownikowi skutecznie odszumić swoje zdjęcia, jednocześnie zachowując ich szczegółowość (brak efektu rozmycia).

Wśród obsługiwanych formatów znalazł się jedynie JPEG. Atutem aplikacji jest możliwość odszumiania wielu zdjęć jednocześnie i wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", która usprawnia dodatkowo operowanie na plikach w różnych lokalizacjach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 952
Data aktualizacji12 kwi 2013
Rozmiar pliku1.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)