WindowsInternet i komunikacjaKlienty FTPAlternate FTP
Alternate FTP ikona

Alternate FTP2.830

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Alternate FTP jest łatwym w użyciu, intuicyjnym klientem serwerów FTP, pozwalającym na swobodne przeglądanie plików i folderów znajdujących się na serwerze oraz ich edycję, w razie potrzeby i oczywiście w ramach posiadanych uprawnień.

Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, który znacznie ułatwia poruszanie się w strukturze katalogów. Okno programu podzielone jest na trzy główne sekcje: pasek wpisywania danych serwera FTP, do którego chcemy uzyskać dostęp, panel z folderami lokalnymi oraz panel z danymi zawartymi na połączonym serwerze. Dzięki takiej strukturze, nawigacja jest prosta i w prosty i szybki sposób możemy ściągać pliki, wysyłać je na serwer lub usuwać/zmieniać nazwy.

Program posiada opcję zapisywania profili, dzięki czemu możemy zapisać dane logowania i uniknąć ich ciągłego wpisywania przy każdej konieczności połączenia się z danym serwerem FTP. Alternate FTP jest solidnym i prostym klientem, który sprawdzi się w przypadku mniej wymagających użytkowników.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań10 917
Data aktualizacji16 mar 2021
Rozmiar pliku1.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Alternate FTP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)