WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioAlternate Quick Audio
Alternate Quick Audio ikona

Alternate Quick Audio1.970

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Alternate Quick Audio to niewielka i bardzo prosta w użyciu aplikacja, która pomoże szybko stworzyć nagrania w formacie WAV lub MP3.

Pierwsze wrażenie program z pewnością robi niezbyt korzystne, interfejs nie wygląda zachęcająco, a do tego przypomina programy pisane dobre dziesięć lat temu. Pomimo systemu skórek, ciężko osiągnąć jakikolwiek zadowalający efekt. Sama funkcjonalność zaś po prostu działa - tak to najłatwiej opisać. Szereg przycisków pozwala na łatwe kontrolowanie funkcji aplikacji, nagrania możemy rozpoczynać i przerywać w dowolnym momencie, dostępny jest również cały czas pasek podglądu. Po odtworzeniu nagrania i upewnieniu się, że "wszystko gra", możemy efekt naszej pracy zapisać w formacie WAV lub MP3.

Prostota, ale działa. Podobnie sprawa ma się z wbudowanym konwerterem audio, który umożliwia konwersję pomiędzy szeregiem formatów, w tym MP3, WAV, OGG, AU, SAM, IFF i nie tylko. Posiada on również dodatkowe opcje, takie jak możliwość usuwania plików źródłowych po zakończeniu konwersji, wybór jakości oraz wpisanie podstawowych danych meta, jak nazwa wykonawcy, album i rok wydania.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań826
Data aktualizacji16 lut 2021
Rozmiar pliku37.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Alternate Quick Audio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)