bEgswjAl
Alternate Task Manager ikona

Alternate Task Manager3.040

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Alternate Task Manager to alternatywa dla systemowego menadżera zadań, która może zainteresować osoby poszukujące większej ilości informacji na temat uruchomionych procesów, programów i usług.

bEgswjAn

Głównym plusem aplikacji jest to, że prezentuje rzeczywiście więcej danych i szczegółów na temat każdego procesu niż systemowy odpowiednik. Ogólną listę wszystkich otwartych procesów możemy filtrować, grupować czy też odświeżać co wskazaną jednostkę czasu. Znalezione wpisy zaś możemy potraktować podwójnym, lewym kliknięciem myszy, aby uzyskać dostęp do dalszych szczegółów, możliwości skopiowania ID procesu lub jego zakończenia.

W przypadku tej pierwszej opcji otwierana jest druga zakładka w oknie aplikacji prezentująca sporo dodatkowych, acz niekoniecznie aż tak ważnych informacji jak wykorzystanie pamięci, lokalizacja pliku wykonawczego, czas stworzenia procesu i tak dalej. Trzecia zakładka w programie wiedzie do ogólnych informacji na temat systemu. Ogółem, Alternate Task Manager z pewnością może być przyzwoitym zamiennikiem dla menadżera zadań systemu Windows, ale braki chociażby w sposobie prezentowania informacji mogą odrzucić niektórych użytkowników.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Alternate Task Manager 3.040wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań487
Data aktualizacji16 lut 2021
Rozmiar pliku0.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Alternate Task Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgswjAS
bEgswjBj