WindowsDomOrganizery osobisteAmanote

Amanote1.0.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Amanote to ciekawe narzędzie, które może ułatwić naukę czy też prezentację rozmaitych zagadnień poprzez dodawanie notatek do poszczególnych slajdów.

Po uruchomieniu Amanote należy skorzystać z techniki “przeciągnij i upuść”, by otworzyć projekt zapisany w formacie PPT, AMA lub PDF. Zobaczymy go na kolejnych stronach umieszczonych z lewej strony ekranu. Po prawej możemy wprowadzać natomiast rozmaite notatki związane z danym slajdem, korzystając z wbudowanego edytora tekstu. Na tym jednak nie koniec, bo każdy slajd opatrzymy zarówno komentarzem, jak i dowolną grafiką, wykresem, wzorami matematycznymi bądź chemicznymi, a także rysunkami poglądowymi. Dodatkowo kluczowe informacje wyróżnimy zakreślaczem.

Amanote umożliwia wyeksportowanie poszczególnych notatek do formatu PDF, a także pozwala na ich udostępnianie znajomym, członkom rodziny lub pracownikom za pośrednictwem uprzednio wygenerowanego kodu. Jeśli pracujemy w domu i poza nim, mamy do dyspozycji opcję synchronizacji swoich notatek między rozmaitymi urządzeniami poprzez wykorzystanie usługi zapisywania danych „w chmurze”.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań496
Data aktualizacji22 maj 2018
Rozmiar pliku53.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)