bEqXOGQB
Amazon Cloud Drive ikona

Amazon Cloud Drive5.5.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Amazon Cloud Drive to niewielka aplikacja do obsługi chmury internetowej oferowanej przez firmę Amazon. Dzięki niej nie tylko pobierzemy pliki z serwera na swój komputer, ale również dodamy nowe pliki do chmury.

bEqXOGQD

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu wystarczy podać swoje dane do konta Amazon, aby uzyskać dostęp do plików zgromadzonych w chmurze. Jeden z przycisków umieszczonych w interfejsie pozwala na pobranie wszystkich plików, dodawanie nowych odbywa się poprzez wybór interesujących nas folderów, lub przeciąganie danych do okna programu.

Interfejs aplikacji jest dostępny w języku angielskim i choć jest ona darmowa, do pełni działania wymaga wykupionej subskrypcji w ramach Amazon Cloud Drive. Darmowe konto pozwala jedynie na pobieranie już zapisanych danych jak np. książki wysyłane na czytniki Kindle. W celu wysyłania nowych plików konieczne jest wykupienie rocznej subskrypcji do przechowywania zdjęć, lub plików dowolnego typu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Amazon Cloud Drive 5.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAmazon.com
Liczba pobrań393
Data aktualizacji7 sie 2018
Rozmiar pliku0.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Amazon Cloud Drive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqXOGRz