WindowsMultimediaInne programy multimedialneAmazon Music
Amazon Music ikona

Amazon Music

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Amazon Music to aplikacja do obsługi usługi muzycznej Amazon Music Unlimited, dostępnej w Polsce od grudnia 2017, oraz Prime Music.

Amazon Music pozwala nie tylko słuchać odnalezionych utworów i albumów. Znajdziemy tu także nowości, listy najpopularniejszych utworów, sugestie dopasowane do słuchanych wcześniej utworów oraz historię słuchania. Na liście stacji znajdziemy specjalnie dobrane stacje radiowe, w których będą na bieżąco losowane utwory, pasujące do zadanego klucza. Oczywiście użytkownik może kolekcjonować swoje ulubione albumy, utwory i listy w prywatnej bibliotece. Podczas słuchania można też czytać teksty piosenek

Aplikacja pozwala słuchać online, a także pobierać utwory, playlisty i albumy do słuchania offline. Ponadto pozwala słuchać utworów zapisanych w pamięci urządzenia i zapisanych w chmurze Amazonu po zakupie.

Usługę można testować przez 30 dni za darmo. Opłata za pierwsze 3 miesiące wynosi 99 centów. Płacąc za każdy miesiąc osobno trzeba wydać na każdy 4 dolary.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań326
Data aktualizacji8 gru 2017
Rozmiar pliku40.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Amazon Music ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)