Amazon Prime - jak łatwo i szybko anulować członkostwo?

Amazon Prime - jak łatwo i szybko anulować członkostwo?

Amazon Prime - jak łatwo i szybko anulować członkostwo?
18.07.2019 14:04

Wiele osób, by skorzystać z promocji Amazon Prime Day, postanowiła przetestować możliwości Amazon Prime. Warto przypomnieć, że są one różne w zależności od kraju.

Amazon Prime w Polsce - korzyści

O wszystkich korzyściach, jakie daje abonament możecie przeczytać więcej tutaj. W Polsce nie skorzystamy z wszystkich możliwości oferowanych przez Amazon Prime, ale wciąż możemy uzyskać dostęp do ciekawych funkcji:

  • Prime Video - serwis strumieniowania filmów i seriali
  • Twitch Prime - darmowa subskrypcja w wybranego streamera, darmowe gry i dodatki do nich
  • Specjalne zniżki z okazji Amazon Prime Day oraz promocje przygotowane dla abonentów w ciągu całego roku
  • Prime Photos - nieograniczony dostęp do zdjęć w chmurze Amazona (bez możliwości przechowywania zdjęć w oryginalnym rozmiarze)

Dla osób, które jednak nie planują pozostać subskrybentami Amazon Prime dłużej, przygotowaliśmy krótki poradnik, jak szybko anulować subskrypcję.

Jak anulować Amazon Prime?Po zalogowaniu się na serwisie Amazon, kliknij w swoje konto W Ustawienia konta wybierz Zarządzaj członkostwem podstawowymZaznacz opcję Nie kontynuuj. W trakcie procesu anulowania subskrypcji, Amazon będzie zachęcał do przejścia na tańszą obcję abonamentu, która obejmuje jedynie Prime Video (Dostęp do serwisu VOD oraz do Twitch Prime).

Amazon Prime - ceny pakietówZa Amazon Prime zapłacimy 7,99 euro miesięcznie lub 69 zł na rok. Z kolei subskrypcja Prime Video to miesięczny koszt 2,99 euro.

Aplikację Amazon Prime Video można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania tutaj, a aplikacja Amazon Shopping dostępna jest tutaj.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)