Amazon Prime - jak łatwo i szybko anulować członkostwo?

Strona głównaAmazon Prime - jak łatwo i szybko anulować członkostwo?
18.07.2019 14:04
Amazon Prime - jak łatwo i szybko anulować członkostwo?

Wiele osób, by skorzystać z promocji Amazon Prime Day, postanowiła przetestować możliwości Amazon Prime. Warto przypomnieć, że są one różne w zależności od kraju.

bEpNCYet

Amazon Prime w Polsce - korzyści

O wszystkich korzyściach, jakie daje abonament możecie przeczytać więcej tutaj. W Polsce nie skorzystamy z wszystkich możliwości oferowanych przez Amazon Prime, ale wciąż możemy uzyskać dostęp do ciekawych funkcji:

  • Prime Video - serwis strumieniowania filmów i seriali
  • Twitch Prime - darmowa subskrypcja w wybranego streamera, darmowe gry i dodatki do nich
  • Specjalne zniżki z okazji Amazon Prime Day oraz promocje przygotowane dla abonentów w ciągu całego roku
  • Prime Photos - nieograniczony dostęp do zdjęć w chmurze Amazona (bez możliwości przechowywania zdjęć w oryginalnym rozmiarze)
bEpNCYev

Dla osób, które jednak nie planują pozostać subskrybentami Amazon Prime dłużej, przygotowaliśmy krótki poradnik, jak szybko anulować subskrypcję.

Jak anulować Amazon Prime?Po zalogowaniu się na serwisie Amazon, kliknij w swoje konto W Ustawienia konta wybierz Zarządzaj członkostwem podstawowymZaznacz opcję Nie kontynuuj. W trakcie procesu anulowania subskrypcji, Amazon będzie zachęcał do przejścia na tańszą obcję abonamentu, która obejmuje jedynie Prime Video (Dostęp do serwisu VOD oraz do Twitch Prime).

Amazon Prime - ceny pakietówZa Amazon Prime zapłacimy 7,99 euro miesięcznie lub 69 zł na rok. Z kolei subskrypcja Prime Video to miesięczny koszt 2,99 euro.

Aplikację Amazon Prime Video można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania tutaj, a aplikacja Amazon Shopping dostępna jest tutaj.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEpNCYfr