r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon Prime Video 3.0.219.32341

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Amazon Prime Video to oficjalna aplikacja umożliwiająca dostęp do treści w ramach usługi wideo na życzenie Amazonu – wszystkich filmów, nie tylko tych w ramach płatnej licencji, jak mogłaby sugerować nazwa.

Dzięki programowi będziemy więc mogli za pośrednictwem smartfonu oglądać najnowsze filmy i seriale, nierzadko na wyłączność platformy, jak na przykład motoryzacyjne show The Grand Tour.

r   e   k   l   a   m   a

Chociaż od grudnia 2016 usługa Amazon Prime Video jest dostępna oficjalnie w Polsce, nadal pojawia się wiele głosów użytkowników o niewielkiej dostępności materiałów w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Amazon Prime Video: od teraz pełna dostępność przez Sklep Play

0
OPROGRAMOWANIE 31.08.2017 | Oskar Ziomek

Aplikacja Amazon Prime Video dla Androida, choć na liczne sposoby dostępna na wielu rynkach, przez użytkowników płatnej wersji w niektórych krajach musiała być jak dotąd instalowana albo ze sklepu Amazona, albo jako niezależny zewnętrzny plik. W obydwu tych przypadkach konieczne jest wyrażenie zgody na instalację programów z nieznanych źródeł, czemu postanowiono ostatecznie zapobiec, w pełni udostępniając program bezpośrednio w Sklepie Play. Od teraz zatem instalacja odbywa się identycznie, jak w przypadku dowolnej innej aplikacji, z pominięciem wyrażania zgody na hipotetycznie niebezpieczną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.