WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekAmazon Storywriter
Amazon Storywriter ikona

Amazon Storywriter1.0.21

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Amazon Storywriter to bezpłatne narzędzie oferowane przez firmę Amazon służące do pisania scenariuszy.

W odróżnieniu od wielu innych edytorów tekstu, Amazon Storywriter nie wymaga instalacji na komputerze, a korzystanie z opisywanego programu odbywa się przy wykorzystaniu przeglądarki stron internetowych. Mimo wszystko twórcy zadbali o to, by użytkownik miał dostęp do swoich dzieł również w trybie offline. Po ponownym podłączeniu do sieci nastąpi automatyczna synchronizacja wprowadzonych zmian.

Amazon Storywriter pozwala na udostępnianie swoich prac innym, zaufanym czytelnikom, a także umożliwia wysyłanie ich do Amazon Studios, które zajmuje się produkcją nagradzanych seriali i docenianych filmów. Przed wysłaniem scenariusza nie będziemy musieli obawiać się o poprawne formatowanie tekstu, gdyż aplikacja dokonuje wymaganych operacji w tym zakresie automatycznie, co sprawia, że możemy skupić się na tworzeniu swojego dzieła, a nie edycji dokumentu.

Warto odnotować, że poszczególne dokumenty utworzone w Amazon Storywriter możemy odczytać na dowolnym urządzeniu (np. smartfonie lub tablecie). Istnieje również możliwość importowania plików do opisywanego narzędzia zapisanych w formatach FDX, Fountain, PDF lub RTF, więc jeśli zaczęliśmy pisać scenariusz w innym programie, możemy kontynuować pracę, korzystając z Amazon Storywriter.

Uwaga!

  • Program wymaga utworzenia lub zalogowania się do swojego konta Amazon. Założenie konta jest darmowe.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmazon.com
Liczba pobrań85
Data aktualizacji27 kwi 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Amazon Storywriter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)