AMD OverDrive ikona

AMD OverDrive4.3.1

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaAMD OverDrive
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AMD OverDrive to bezpłatna aplikacja, która służy do zarządzania i kontrolowania pracy oraz wydajności procesorów zamontowanych w komputerze. Korzystając z programu możemy w prosty sposób podkręcić procesor, a także przeprowadzić jego dokładną diagnostykę, wykonując różne pomiary i testy stabilności.

AMD OverDrive przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i również dla doświadczonych użytkowników. Pozwala dostosować różne parametry procesorów AMD, w celu zwiększenia wydajności i przyśpieszenia pracy systemu operacyjnego oraz całego komputera. Program posiada prosty i czytelny interfejs, w którym poszczególne usługi i narzędzia zostały pogrupowane według zastosowania.

Program wyświetla szczegółowe informacje o procesorze, pamięci operacyjnej, karcie graficznej, kontrolerach USB, a także o wszystkich zamontowanych nośnikach danych. Monitoruje pracę procesora i wszystkich jego rdzeni, wyświetlając aktualną częstotliwość, temperaturę i poszczególne napięcia. Oprócz tego pokazuje dokładne parametry karty graficznej (taktowanie rdzenia, pamięci i temperaturę), a także wyświetla prędkość obrotową wentylatora zamontowanego na procesorze.

AMD OverDrive służy również do podkręcania procesora, poprzez zmianę wartości napięcia, częstotliwości i mnożnika. Dodatkowo wspomaga użytkownika, monitorując pracę podkręconego CPU, a także pozwala na wykonanie dokładnych testów sprawdzających stabilność procesora i jego całego układu chłodzenia.

Lista obsługiwanych chipsetów

AMD Hudson-D3, AMD 990FX, AMD 990X, AMD 970, AMD 890FX, AMD 890GX, AMD 890G, AMD 790FX, AMD 790GX, AMD 790X, AMD 785G, AMD 780G, AMD 770

Udostępnij
AMD OverDrive 4.3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.011 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań99 728
Data aktualizacji15 sty 2014
Rozmiar pliku31.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AMD OverDrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)