WindowsGryAkcja i strzelankiAmerica's Army: Proving Grounds Beta

America's Army: Proving Grounds Beta

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

America’s Army: Proving Grounds to kolejna część znanej serii bezpłatnych strzelanek sieciowych, która pierwotnie stworzona została, aby zachęcić młodych Amerykanów do wstępowania do armii.

Obecnie to jedna z popularniejszych gier online, przy czym zmianami wprowadzanymi w kolejnych odsłonach twórcy zdążyli już niestety popsuć opinię u swoich fanów. Tytuł tworzony ponoć w zgodzie z uwagami miłośników marki Proving Grounds jest próbą powrotu do dawnej renomy.

Po szybkim założeniu konta, które niezbędne jest do zabawy, uzyskujemy możliwość udziału w różnego rodzaju wirtualnych działaniach zbrojnych. Na starannie zaprojektowanych mapach mogą ścierać się zespoły po 6 lub 12 żołnierzy. Przyglądając się z bliska działaniom przeciwnika można dokładnie i starannie przygotować dla oddziału odpowiednią strategię, dzięki której wyjdziemy ze starcia zwycięsko.

Ponadto, w trakcie rozgrywki pojawiają się misje z określonymi celami. Chodzi głównie o wyrwanie flagi z rąk nieprzyjaciela, aktywację porozstawianych w różnych miejscach ładunków wybuchowych lub innych urządzeń. Zanim przystąpimy do starcia pozostanie wybrać stronę konfliktu, a potem odpowiednie do zadania wyposażenie. Będziemy nie tylko otwarcie strzelać, ale też czaić się na przeciwnika kucając lub czołgając się, a niekiedy, by zapobiec osłabieniu własnej ekipy przyjdzie nam opatrzyć rannych przyjaciół.

America’s Army: Proving Grounds to nowoczesny, militarny FPS bardzo mocno osadzony we współczesnych realiach wojennych. Posiada doskonałą ścieżkę dźwiękową, wysoki realizm zachowań oraz ruchu postaci jak również przebiegu całej akcji gry.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam(http://www.dobreprogramy.pl/Steam,Program,Windows,18206.html) - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
ProducentU.S. Army
Liczba pobrań2 963
Data aktualizacji5 wrz 2013
Rozmiar pliku1791.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)