AMIDuOS ikona

AMIDuOS2.0.9

WindowsEmulatoryUrządzenia mobilneAMIDuOS
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AMIDuOS to efektywny i wydajny emulator systemu mobilnego Android, stworzony i rozwijany przez znanego producenta BIOS-ów, firmę AMI. Aplikacja ta jako jedna z pierwszych oferuje wsparcie dla Androida 5.0 Lollipop.

AmiDuOS działa jako specjalnie skrojona maszyna wirtualna w środowisku Windows, w której możemy uruchamiać praktycznie dowolne aplikacje dla Androida, w tym korzystające z OpenGL ES gry 3D. Bez problemu w tym środowisku uzyskamy dostęp do osprzętu komputera (w tym kamerki, mikrofonu czy wszelkiego rodzaju czujników), a na urządzeniach z ekranem dotykowym – pełną obsługę dotykowego interfejsu.

Co szczególnie istotne, AmiDuOS tam gdzie tylko może, zachowuje się jak Android x86, dzięki czemu androidowe aplikacje skompilowane pod architekturę Intela uruchamiane są bez narzutu emulacji. Gdy dana aplikacja istnieje tylko w wersji na ARM (jak to jest w wypadku większości gier), wykorzystywany jest emulator, dokonujący translacji z listy rozkazów armeabi-v7a na x86.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
AMIDuOS 2.0.9wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 098
Data aktualizacji18 cze 2015
Rozmiar pliku2.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AMIDuOS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)