bECLdeet
Amiti Antivirus ikona

Amiti Antivirus25.0.810.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Amiti Antivirus to program antywirusowy, doskonale nadający się do podstawowej ochrony komputerów domowych. Zapewnia on skuteczne zabezpieczenie systemu przez różnego rodzaju wirusami, trojanami, malware i wieloma innymi szkodnikami, a jego atutem jest szybkość działania i prostota obsługi.

bECLdeev

Oprogramowanie zawiera w sobie szereg modułów, pozwalających na ochronę komputera przed zagrożeniami rozpowszechnianymi m.in. za pośrednictwem Internetu. Znajdziemy wśród nich narzędzia przeznaczone do zabezpieczania pamięci w czasie rzeczywistym, przeprowadzania skanowania komputera (w różnych trybach) na żądanie użytkownika, a także funkcje kwarantanny, obsługi wyjątków oraz trwałego usuwania danych.

Amiti Antivirus wyposażony został w mechanizm harmonogramu zadań, dający możliwość łatwej i wygodnej automatyzacji pracy. Ponadto nie zabrakło również opcji automatycznych aktualizacji baz sygnatur wirusów czy zapory dostępu do pamięci. Olbrzymią zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej oraz znikome zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.017 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań30 207
Data aktualizacji30 mar 2021
Rozmiar pliku29.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Amiti Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECLdefr