WindowsMultimediaInne programy multimedialneAmpliTube
AmpliTube ikona

AmpliTube4.6.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

AmpliTube to narzędzie, które umożliwia modyfikowanie dźwięku gitary oraz basów. Może być uruchomione w formie samodzielnej aplikacji lub jako dodatek do ulubionej cyfrowej stacji roboczej użytkownika.

Opisywany program skierowany jest zarówno do nowicjuszy, jak i weteranów, którzy otrzymują do dyspozycji wszystkie niezbędne opcje, jakie są przydatne w trakcie edytowania dźwięków gitary. Co ciekawe, AmpliTube nie wymaga posiadania prawdziwej gitary, gdyż możemy symulować dźwięki wydawane przez ten niezwykle popularny instrument muzyczny, ciesząc się możliwością generowania niezwykle realistycznego brzmienia.

AmpliTube oferuje możliwość pracy w trójwymiarowych pomieszczeniach kolumnowych (w tym małe studia oraz duże hale), gdzie sami ustawiamy pozycję mikrofonów oraz głośników, a także robimy użytek z udostępnionych wzmacniaczy (pięć modeli do wyboru: Brit 8000, Brit 9000, Red Pig, Brit Silver i Brit Valve-Pre), korzystając z ośmiościeżkowego rejestratora dźwięku i czterościeżkowego loopera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań597
Data aktualizacji27 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
AmpliTube ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)