aMSN0.98.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

aMSN to wieloplatformowy, darmowy klon komunikatora MSN Messenger. Jest kompatybilny z wersją 6 Messengera, jak wyświetlanie obrazków, przesyłanie plików między klientami czy możliwość dołączenia własnego zestawu emotikonów. Trwają prace nad implementacją funkcji dostępnych w wersji 7 protokołu.

Podstawową zaletą tego komunikatora jest możliwość łączenia się z kilkoma kontami MSN w tym samym czasie. Kontakty można podzielić na grupy i dodać do nich krótkie komentarze, a rozmowy i konferencje odbywają się w zakładkach okienek z możliwością zapisania na dysk. Najnowsza wersja komunikatora wspiera rozmowy w 40 językach, również z użyciem kamery internetowej.

Miłym dodatkiem jest wbudowany prosty system alarmowy, który przypomni o ważnym wydarzeniu. Jednak jeśli podstawowa wersja aMSN nie spełnia wymagań lub znudzi się jej wygląd, można wzbogacić ją poprzez instalację wtyczek, skórek i zestawów emotikonów. Najnowsza wersja programu jest dostarczana wraz z instalatorem tych komponentów, dzięki czemu jest to jeszcze prostsze.

Udostępnij
aMSN 0.98.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.013 ocen
Liczba pobrań5 744
Data aktualizacji18 cze 2012
Rozmiar pliku18.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)