WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweaMSN

aMSN0.98.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

aMSN to wieloplatformowy, darmowy klon komunikatora MSN Messenger. Jest kompatybilny z wersją 6 Messengera, jak wyświetlanie obrazków, przesyłanie plików między klientami czy możliwość dołączenia własnego zestawu emotikonów. Trwają prace nad implementacją funkcji dostępnych w wersji 7 protokołu.

Podstawową zaletą tego komunikatora jest możliwość łączenia się z kilkoma kontami MSN w tym samym czasie. Kontakty można podzielić na grupy i dodać do nich krótkie komentarze, a rozmowy i konferencje odbywają się w zakładkach okienek z możliwością zapisania na dysk. Najnowsza wersja komunikatora wspiera rozmowy w 40 językach, również z użyciem kamery internetowej.

Miłym dodatkiem jest wbudowany prosty system alarmowy, który przypomni o ważnym wydarzeniu. Jednak jeśli podstawowa wersja aMSN nie spełnia wymagań lub znudzi się jej wygląd, można wzbogacić ją poprzez instalację wtyczek, skórek i zestawów emotikonów. Najnowsza wersja programu jest dostarczana wraz z instalatorem tych komponentów, dzięki czemu jest to jeszcze prostsze.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.013 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 763
Data aktualizacji18 cze 2012
Rozmiar pliku18.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)