WindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaAndreaMosaic
AndreaMosaic ikona

AndreaMosaic3.50.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

AndreaMosaic umożliwia tworzenie mozaik za pomocą dowolnych obrazów (np. fotografii użytkownika).

Zanim otworzy się główne okno programu, będziemy musieli wybrać rodzaj mozaiki, którą zamierzamy przygotować. Poza tradycyjnymi płytkami w kwadracie lub prostokącie, AndreaMosaic pozwala na tworzenie mozaiki przy użyciu stopklatki z wybranego filmu. Należy przy tym zaznaczyć, że jedynym obsługiwanym formatem jest JPG.

AndreaMosaic oferuje liczne opcje dostosowywania, dlatego też istnieje możliwość zmiany wielkości i rozdzielczości naszej mozaiki, a także zmodyfikowanie rozmiaru poszczególnych kafelków. Możemy ponadto obrócić obraz o 90 lub 180 stopni, utworzyć odbicie lustrzane i nie tylko.

Warto dodać, że z oficjalnej strony producenta AndreaMosaic pobierzemy nie tylko instalator, ale także pakiet sampli, dzięki którym sprawdzimy możliwości opisywanego programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentA. Denzler
Liczba pobrań9 426
Data aktualizacji8 kwi 2021
Rozmiar pliku20.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
AndreaMosaic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)