bDUjaAWd
AndreaMosaic ikona

AndreaMosaic3.50.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

AndreaMosaic umożliwia tworzenie mozaik za pomocą dowolnych obrazów (np. fotografii użytkownika).

bDUjaAWf

Zanim otworzy się główne okno programu, będziemy musieli wybrać rodzaj mozaiki, którą zamierzamy przygotować. Poza tradycyjnymi płytkami w kwadracie lub prostokącie, AndreaMosaic pozwala na tworzenie mozaiki przy użyciu stopklatki z wybranego filmu. Należy przy tym zaznaczyć, że jedynym obsługiwanym formatem jest JPG.

AndreaMosaic oferuje liczne opcje dostosowywania, dlatego też istnieje możliwość zmiany wielkości i rozdzielczości naszej mozaiki, a także zmodyfikowanie rozmiaru poszczególnych kafelków. Możemy ponadto obrócić obraz o 90 lub 180 stopni, utworzyć odbicie lustrzane i nie tylko.

Warto dodać, że z oficjalnej strony producenta AndreaMosaic pobierzemy nie tylko instalator, ale także pakiet sampli, dzięki którym sprawdzimy możliwości opisywanego programu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AndreaMosaic 3.50.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentA. Denzler
Liczba pobrań7 203
Data aktualizacji8 kwi 2021
Rozmiar pliku19.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
AndreaMosaic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjaAWK
bDUjaAXb