Android Auto 7.2 dostępny do pobrania. Naprawiono powiadomienia

Android Auto 7.2 dostępny do pobrania. Naprawiono powiadomienia

Android Auto
Android Auto
Źródło zdjęć: © Getty Images
Oskar Ziomek
10.01.2022 13:44

Android Auto 7.2 jest już dostępny do pobrania a Google jak zwykle nie poinformował, jakie zmiany wprowadzono. Kierowcy sami muszą więc odkryć, co się zmieniło i pierwsze takie sygnały już są. Użytkownicy Androida 12 zwracają uwagę na poprawiony system powiadomień.

Android Auto 7.2 trafił już do pierwszych smartfonów i jak wynika ze spostrzeżeń użytkowników - w przypadku Androida 12 można liczyć na rozwiązany problem z powiadomieniami. Chodzi o usterkę związaną głównie z komunikatorami, w wyniku której na ekranie samochodu nie pojawiały się powiadomienia o otrzymywanych wiadomościach - tłumaczy serwis autoevolution.

Niewykluczone oczywiście, że podobne problemy Androida Auto zostały rozwiązane także w przypadku starszych wersji Androida w smartfonach. Znakomita większość błędów systemu często dotyczy tylko wybranej grupy użytkowników lub konkretnych konfiguracji smartfon-samochód, przez co analiza usterek, a później zauważanie ich poprawek to utrudnione procesy.

Niestety poza tym nie wiadomo, co nowego przynosi Android Auto 7.2. Warto jednak pamiętać, że w perspektywie najbliższych miesięcy system zaoferuje dostęp do kolejnych aplikacji, które już teraz powstają przy współpracy z ich deweloperami. Stosunkowo od niedawna Android Auto jest oficjalnie dostępny w Polsce, toteż można oczekiwać poprawnej pracy także w zakresie integracji z Asystentem Google.

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)