MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychAndroid File Transfer
Android File Transfer ikona

Android File Transfer1.0.442.1500

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Android File Transfer to podstawowe narzędzie do wymiany plików między Makiem i urządzeniem z Androidem. Program uruchamia się automatycznie po podłączeniu telefonu lub tabletu kablem do Maka i zapewnia jedynie podstawowe narzędzia do zarządzania plikami.

Android File Transfer pozwala przeglądać zawartość urządzenia mobilnego, ale ma do dyspozycji tylko jeden widok i nie jest w stanie pokazać miniatur plików graficznych ani otworzyć plików z pamięci telefonu. Można tu jedynie przeglądać listę plików i katalogów, usuwać pliki, tworzyć nowe katalogi i przenosić pliki do nich.

Kopiowanie plików między Makiem i urządzeniem z Androidem odbywa się z pomocą Findera. Możliwe jest zaznaczanie wielu plików i przeciąganie między oknami wymienionych programów. Nie można niestety przenieść w ten sposób plików do innych programów – można je jedynie zapisać na dysku Maca lub innym podłączonym do niego.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań28 058
Data aktualizacji29 sty 2019
Rozmiar pliku3.54 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Android File Transfer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)