Andy's Adventures ikona

Andy's Adventures1.0

AndroidGryPlatformoweAndy's Adventures
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Andy's Adventures to prosta platformówka 2D skoncentrowana przede wszystkim na aspektach zręcznościowych. W grze wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Tytuł oferuje cztery ciekawe i zróżnicowane światy, w których napotkamy łącznie 80 poziomów do przebycia. W wielu z nich znajdziemy bardzo wyraźne nawiązania do zadań oraz przeciwników znanych z przygód wspomnianego już Mario. Nie zabraknie tu także szeregu ukrytych lokacji, bonusowych plansz czy różnych wzmocnień, które nie zawsze będą łatwo dostępne i od razu widoczne.

Sporym utrudnieniem jest krótki czas przydzielony na wykonanie każdej z zadanych misji, więc w razie problemów możemy wspomóc się sklepem, gdzie za pomocą mikropłatności dokupimy potrzebne do pomyślnego zakończenia układu dodatki. Sklep pozwoli również pozbyć się reklam, które w darmowej wersji co pewien czas potrafią przysłonić obraz gry.

Andy's Adventures to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo sympatycznie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentByQ Develop
Liczba pobrań263
Data aktualizacji24 paź 2015
Rozmiar pliku15.00 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Andy's Adventures ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)