Angeldust ikona

Angeldust2.20

WindowsGryPrzygodoweAngeldust
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angeldust to gra przygodowa, w którą można grać samemu lub w grupie (MMO). Pozycja ma proste zasady, przypominające momentami Minecrafta. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając bajkowy świat, pełen ciekawych materiałów budowlanych i tajemniczych stworzeń.

W Angeldust znajduje się prawie 300 gatunków zwierząt, które można wytropić i upolować, ponad 200 materiałów budowlanych do zdobycia i wykorzystania i 25 krain do przebycia. Podczas zabawy można wchodzić w interakcje z innymi graczami, nawiązać współpracę, wspólnie zmieniać teren i zdobywać doświadczenie, budując imponujące obiekty.

Gra ma interesującą, minimalistyczną oprawę graficzną i dobre udźwiękowienie, w którym każda z klas postaci ma własny głos.

By grać z innymi, należy założyć konto na stronie Angeldu.st i zalogować się w grze. Można również korzystać z trybu samotnika i grać bez towarzystwa, mając cały świat dla siebie.

Udostępnij
Angeldust 2.20wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań985
Data aktualizacji24 mar 2018
Rozmiar pliku81.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Angeldust ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)