AndroidEdukacja i naukaJęzyk angielskiAngielski - Ucz się języka

Angielski - Ucz się języka9.0.149

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angielski - Ucz się języka to aplikacja pomagająca nam w nauce języka angielskiego. Skupią się w dużej mierze na opanowaniu słownictwa z różnych zakresów tematycznych oraz jego poprawnej wymowie.

Aplikacja dzieli się na 8 części: słownik, lekcje, moje lekcje, losowo, test, tablice, odmiana czasowników i pomoc. Każda z nich posiada krótki opis. Niezależnie od wybranego trybu w zdecydowanej większości będzie się on opierał na nauce słówek, ich znaczenia, odmiany i wymowy. W tym ostatnim przydaje się wbudowany w system syntezator mowy. W przypadku jego braku, będzie trzeba pobrać odpowiedni język.

W nauce języka pomagają także dwa widgety: słówko dnia po angielsku oraz słownik angielski. Ważną, acz coraz częściej pomijaną cechą jest możliwość korzystania z aplikacji w trybie offline. Dzięki dostępnym narzędziom pozwalanie tylko uczyć się nowych zwrotów, ale także samemu sprawdzać poziom swojej wiedzy. Interfejs dopasowano do wytycznych z Androida 4.0, dzięki czemu choć nie jest spójny z material design to wygląda ładnie na nowszych wersjach systemu. W wersji podstawowej Angielski - Ucz się języka dostępny jest za darmo i zawiera reklamy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTweeba
Liczba pobrań1 273
Data aktualizacji12 paź 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)