bEKyXsgR

Angry Birds Seasons4.1.0

Strona głównaWindowsGryZręcznościoweAngry Birds Seasons
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Popularna seria gier o wściekłych ptakach doczekała się przez lata wielu gier z różnych okazji. Jedną z najdłużej rozwijanych edycji jest Angry Birds Seasons, czyli projekt poboczny do głównego nurtu, w którym stopniowo dorzucane są etapy w związku z najprzeróżniejszymi świętami oraz wydarzeniami. Trzon zabawy pozostaje tu stały, doskonale znany na całym świecie. Zmienia się za to ciągle cała otoczka rozgrywki.

bEKyXsgT

Tematem przewodnim może być Gwiazdka z choinką, straszne Halloween, walentynki, Wielkanoc, letnie piknikowanie, a nawet chińskie, japońskie lub takie azteckie tradycyjne wydarzenia. Za każdym razem szata graficzna poziomów od razu odzwierciedla dany, konkretny styl i podkreślana jest także adekwatną muzyką w tle. Różnorodność wizualna strasznie cieszy, tak jak przywiązanie do drobnych szczegółów świata gry.

Wyzwania są od razu trudniejsze, bowiem strzelając z procy ptakami o ciekawych zdolnościach trzeba burzyć całe dość zmyślne fortyfikacje, w których schroniły się przebrzydłe prosiaki. Po raz kolejny wypada mierzyć tak, aby optymalnie wykorzystać moce kolejnych skrzydlatych podopiecznych, co naturalnie będzie trudniejsze w późniejszych etapach. Obiekty w świecie zaś zachowują się w zgodzie z prawami fizyki.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do sprawdzenia kilka pierwszych poziomów poszczególnych epizodów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na całkiem długo.

Udostępnij
Angry Birds Seasons 4.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 423
Data aktualizacji9 gru 2015
Rozmiar pliku164.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKyXshP