bEJRGRFh

Angry Birds Star Wars1.5.0

Strona głównaWindowsGryZręcznościoweAngry Birds Star Wars
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Producenci serii gier Angry Birds mogli cieszyć się z takiej niesłychanej popularności marki, że możliwe stały się projekty przygotowywane w partnerstwie z wielkimi oraz znanymi firmami. W porozumieniu z LucasArts do życia powołano wściekłe ptaki w wydaniu Star Wars, czyli zręcznościowe dzieło opowiadające o walce opierzonych z prosiakami, ale w realiach Gwiezdnych wojen. Projekt ten przesycony jest humorem.

bEJRGRFj

Gra stanowi połączenie założeń z pierwszych wydań serii z późniejszymi, kiedy przeniesiono ją w kosmos. Oznacza to tak strzelanie z procy w kierunku fortyfikacji ze świnkami na powierzchni różnorakich planet, jak też zabawę w próżni i potrzebę wykorzystywania pól grawitacyjnych małych planet do wyeliminowania przeciwników. Wszystko ubrano w szaty Star Wars, opowiadając historię w krzywym zwierciadle.

Tło fabularne oczywiście nie pozostało bez wpływu na moce specjalne ptaków. Luke Skywalker z dziobem używa miecza świetlnego do niszczenia murów. Han Solo strzela z blastera. Chewbacca sieje postrach swoimi gabarytami. Leia korzysta z promienia ściągającego, Obi-Wan Kenobi mocy Jedi, R2-D2 piorunów, a C-3PO wysadza się, aby lecące w dal z impetem części robota sięgnęły wszystkich wrogów na poziomach.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje cały pierwszy epizod gry, na który składa się przeszło 100 poziomów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na długo.

Udostępnij
Angry Birds Star Wars 1.5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań4 749
Data aktualizacji10 gru 2015
Rozmiar pliku97.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJRGRGf