bEJlmLrF

Angry Birds Star Wars II1.5.1

Strona głównaWindowsGryZręcznościoweAngry Birds Star Wars II
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra Angry Birds Star Wars okazała się dość sporym hitem, więc Disney postanowił kontynuować współpracę z odpowiedzialną za dzieje wściekłych ptaków firmą Rovio. Szybko ukazała się kontynuacja tej zręcznościowej produkcji, skoncentrowana na wydarzeniach ukazanych w nowej filmowej trylogii Gwiezdnych wojen, a także serialu Star Wars: Rebelianci. Znów znane wątki przetworzono w humorystyczny sposób.

bEJlmLrH

Mechanika zabawy oczywiście pozostała identyczna, jak wcześniej. Z procy wyrzucamy tutaj kolejne ptaki w kierunku budowli zamieszkiwanych przez zielone prosiaki, a celem gracza jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Opierzeni bohaterowie mają naturalnie różnorakie zdolności, przy czym tym razem związane są one z kinową sagą. Mogą przykładowo machać w powietrzu mieczem świetlnym lub używać jakichś mocy.

Pojawiły się zmiany w temacie odblokowywania kolejnych etapów. Można przeskoczyć poziom, który trudno pokonać dzięki wykorzystaniu specjalnej waluty. Monety zbieramy w poszczególnych układach, jak również nagradzani nimi jesteśmy za przechodzenie kolejnych plus wypełnianie określonych wyzwań. Dodatkowo gromadzi się po drodze różnorakie bonusy, co w udany sposób motywuje do dalszej zabawy z bohaterami.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do rozegrania kilkadziesiąt etapów, które gracz stopniowo sobie odblokowuje. Daje to naprawdę duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

Udostępnij
Angry Birds Star Wars II 1.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 349
Data aktualizacji11 gru 2015
Rozmiar pliku100.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJlmLsD