iOSGryZręcznościoweAngry Birds Stella
Angry Birds Stella ikona

Angry Birds Stella1.1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kolejna gra w świecie wściekłych ptaków. Po Angry Birds Go i Epic Rovio powraca do korzeni gatunku. Stella ponownie pozwala nam przejąć kontrolę nad katapultą, za pomocą której będziemy oczyszczać kolejne poziomy ze świń.

Główną rolę w tej części gry odgrywają kobiety.Tytułowa Stella wraz z koleżankami zastąpią znany z poprzednich tytułów zestaw ptaków. Gra przenosi nas na rajską wyspę Stelli, oferując 120 poziomów oraz 6 różnych postaci. Znając politykę Rovio, już niedługo dołączą do nich kolejne. Zarówno grafika jak i muzyka są bardziej "cukierkowe" niż ma to miejsce w klasycznych Angry Birds. Całość jest też bardziej kolorowa.

Rozgrywka, choć nawiązuje do klasycznego Angry Birds uległa drobnym zmianom. Znacznie większą role odgrywają moce specjalne naszych ptaków oraz ich dobre wykorzystanie. Dodatkowo na planszy pojawiło się więcej elementów do zbierania. Zmiany są na tyle odczuwalne by nawet fani wszystkich poprzednich części poczuli powiew świeżości.

Nie zabrakło również wsparcia dla Telepods (czyli przenoszenia figurek kupionych w sklepie do świata gry) a także Game Center. Zamiast logowania na konto Rovio pozostała jedynie synchronizacja z Facebookiem. Angry Birds Stella dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań388
Data aktualizacji6 maj 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Stella ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)