iOSGryLogiczne i karcianeAngry Birds Stella POP!
Angry Birds Stella POP! ikona

Angry Birds Stella POP!3.122.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Stella POP! to już druga gra w dorobku Rovio o przygodach Stelli i jej przyjaciółek. Tytuł ten osadzono w uniwersum wściekłych ptaków, ale sama rozgrywka odbiega od tego co znamy z klasycznych tytułów.

Tym razem oparto ją na popularnym pomyśle znanym z serii Puzzle Bobble. Naszym zadaniem jest eliminacja zgromadzonych u góry ekranu kuli za pomocą wystrzeliwania własnych. Wystarczy w taki sposób połączyć minimum 3 identyczne elementy, aby doprowadzić do ich zniszczenia. Zadania są różne, raz będziemy mierzyli się z czasem, innym razem z limitem kuli, a jeszcze innym z eliminacją świń, ukrytych wśród nich.

Już teraz czeka na nas kilkadziesiąt poziomów, a kolejne są w drodze. Przy Rovio możemy być pewni częstych aktualizacji. Gra zawiera mikropłątności, jednak te zaczynają nam doskwierać dopiero w późniejszych poziomach. Nie zabrakło różnej maści dodatków, które mają nam ułatwić zabawę oraz urozmaiceń, które czynią zabawę bardziej atrakcyjną.

Oprawa gry nie odbiega od tego co znamy z Angry Birds Stella. Zarówno animacje jak i dźwięki stoją na bardzo wysokim poziomie. Choć tytuł nie wnosi zbyt wiele nowego do gatunku, to jest solidnie wykonaną pozycją w znanym i lubianym uniwersum.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań78
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Stella POP! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)