bDYrajIR
Animatic by Inkboard ikona

Animatic by Inkboard

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Animatic by Inkboard to aplikacja służąca do tworzenia animowanych kolorowanek. Program może spodobać się zwłaszcza dzieciom.

bDYrajIT

Gdy uruchomimy aplikację, na ekranie głównym znajdziemy próbkę jego możliwości: animacje stworzone przy jego użyciu, które mogą też posłużyć jako inspiracja w tworzeniu własnego dzieła. Z kolei w prawym górnym rogu znajdziemy przycisk, za pomocą którego przejdziemy do ekranu tworzenia animacji.

Możemy korzystać z kilkunastu farb, kredek i flamastrów w różnych kolorach, a także ołówków. Każde pole służące do rysowania to biała kartka, na której możemy szkicować dowolne wzory, kierując się tylko własną kreatywnością. Gdy zakończymy pracę nad każdą z kartek, możemy stworzyć kolejną. Gdy stworzymy zadowalającą nas liczbę rysunków, pozostaje wybrać przycisk "Next". Wtedy wyświetli się menu, w którym określimy format zapisu pliku (wideo lub GIF) oraz szybkość animacji. Po dokonaniu wyboru, aplikacja zapyta nas, w jaki sposób chcemy udostępnić lub zapisać plik.

Program jest dostępny za darmo i wolny od reklam. Jest bardzo ciekawą propozycją dla osób, które szukają dobrego, bogatego w możliwości narzędzia do rysowania lub potrzebują aplikacji, dzięki której smartfon może stać się ciekawą zabawką dla dzieci.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań75
Data aktualizacji7 gru 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Animatic by Inkboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYrajJy
bDYrajJP