WindowsFirmaInne programy dla firmAnkiety online SurvGO

Ankiety online SurvGO

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SurvGO to innowacyjna platforma webowa do ankiet online, pozwalająca na szybkie tworzenie pytań ankietowych, realizację ankiet na własnej próbie lub próbie z panelu konsumenckiego (panelu badawczego) oraz statystyki badania w czasie rzeczywistym (w trakcie badania jak i po zakończeniu).

Przeprowadzenie badań ankietowych, zarówno na własnej bazie klientów, jak i w autorskim panelu konsumenckim. Oprogramowanie jest platformą internetową w formie subskrypcji, dzięki czemu użytkownik nie musi instalować aplikacji. Oferowany program posiada szablony badawcze oraz rozbudowaną pomoc, dzięki czemu narzędzie jest łatwe w obsłudze nawet dla niedoświadczonych osób. Używając programu do ankiet online, zrealizujesz badania rynku, świadomości i wizerunku marki, badania marketingowe, opinii czy satysfakcji klientów. SurvGO to kompleksowy program do ankietyzacji, w którym zrealizujesz prawie każde badanie opinii.

Badania ankietowe

Głównym atutem programu jest rozbudowany moduł badań ankietowych, będący najbardziej kompleksowym rozwiązaniem dostępnym na rynku. W module badań ankietowych znajdziesz gotowe szablony badawcze, które pozwolą Ci w ciągu kilku minut uruchomić swoje pierwsze badanie. Tworząc kwestionariusz ankiety możesz skorzystać z widgetów pytań, które ułożysz w ankiecie wg własnych preferencji za pomocą technologii drag&drop. Zaproszenia do ankietowanych wyślesz za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Jest to jedyna aplikacja ogólnodostępna na rynku oferująca realizację ankiet SMS w formie niskiej miesięcznej subskrypcji. Gdy już rozpoczniesz badanie ankietowe, będziesz mógł śledzić postęp badania oraz wyniki w czasie rzeczywistym. Rozbudowany moduł statystyk pozwoli Ci zobaczyć postęp badania, rozkład odpowiedzi, krzyżować pytania, a także poznać trendy odpowiedzi. Zaletą tego programu do ankietyzacji są zautomatyzowane raporty badawcze. Czyli możliwość wygenerowania zestawień wyników (m.in. w formie wykresów i tabelarycznym) do edytowalnego formatu MS Word. Pozwoli Ci to na szybsze dokonanie analizy wyników. Z kolei w przeglądzie odpowiedzi zyskasz możliwość pobrania bazy wyników oraz przeglądu udzielonych odpowiedzi przez poszczególnych ankietowanych.

Panel konsumencki

SurvGO jako jedyny program do ankiet online oferujący dostęp do Panelu badawczego (badanie-opinii.pl). Zrealizujesz w nim swoje badanie ankietowe na dobranej grupie docelowej. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku badań rynku, badania konceptów produktu, wizerunku marki czy badań opinii. Aplikacja pozwala również precyzyjnie określić charakterystykę respondentów (np. płeć, wiek), co umożliwi Ci na dotarcie do określonego segmentu klientów. Dzięki moderacji ankiet aplikacja zapewnia wysoki poziom merytoryczny realizowanych badań. Zaletą panelu konsumenckiego są niższe koszty prowadzenia badań, rozbudowana baza konsumentów (jeden z największych paneli w Polsce), ekspresowa realizacja, precyzyjne docieranie do pożądanej grupy docelowej, reprezentatywność próby, pełna kontrola nad przebiegiem badania oraz wparcie techniczne, świadczone przez uznanych i doświadczonych specjalistów na rynku.

Wskaźnik NPS

Wskaźnik NPS jest doskonałym narzędziem pozwalającym przeprowadzić badanie satysfakcji klientów, ocenę obsługi posprzedażowej, badanie opinii klientów, monitorowanie kondycji marki, remarketing oraz benchmarking. W programie znajdziesz dedykowany moduł wskaźnika NPS, który zmierzy poziom lojalności Twoich klientów. Zarówno w formie graficznej, jak i pytania ze skalą. Oczywiście możesz wykorzystać gotowy szablon badawczy, z którym uruchomisz badanie NPS w zaledwie kilka sekund! Moduł ten posiada zbliżoną funkcjonalność do badań ankietowych, jednakże dzięki dostosowaniu go do badań lojalności i satysfakcji klienta przeprowadzisz badanie przy najniższych kosztach. Moduł analizy próby i logiki pytań umożliwi Ci na dostosowanie treści pytań do udzielonego wskazania zadowolenia klienta. Dzięki czemu pogłębisz wiedzę w zakresie opinii klienta. Żeby uzyskać szybki feedback klienta w ramach opieki posprzedażowej, zyskasz możliwość realizacji badań w ramach ankiet SMS, zapewniających wyższy response rate niż tradycyjne formy zaproszeń.

Test Kompetencji

Narzędzie, dzięki któremu odkryjesz luki kompetencyjne oraz określisz mocne i słabe strony ankietowanych. Jest narzędziem szczególnie wykorzystywanym podczas doboru pracowników do poszczególnych stanowisk, czy w ramach rekrutacji do pracy. Moduł zawiera od 15 do 20 kompetencji dla 3 różnych typów stanowisk: pracownik liniowy, specjalista i kadra menadżerska. Moduły kompetencji dzięki pogrupowaniu w obszary pozwalają w sposób holistyczny ocenić predyspozycje pracownika czy kandydata do pracy. Podobnie jak w badaniach ankietowych uzyskasz możliwość zapraszania do testu poprzez dedykowany link, wiadomość e-mail lub SMS. Moduł wyników pozwoli Ci na analizę otrzymanych rezultatów zarówno całościowo, jak i w ujęciu na poszczególne kompetencje. Program umożliwia pobranie raportu z wynikiem do PDF, jak i na przegląd raportu online. Zaletą Testu Kompetencji w SurvGO jest możliwość bieżącego monitorowania rozwoju kompetencji, ustalenie potrzeb rozwojowych pracowników czy dobór najlepiej dopasowanych pracowników do stanowiska pracy. Wśród badanych kompetencji znajdziesz m.in. zdolności analityczne, umiejętność poszukiwania i gromadzenia danych, odporność na stres, kierowanie zespołem, umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzanie sprzedażą, myślenie strategiczne, czy budowanie sieci kontaktów. Dostępne kompetencje zostały podzielone na sześć głównych obszarów: profesjonalizm, przedsiębiorczość, partnerstwo, przyszłość, patenty oraz kompetencje menadżerskie. Dzięki czemu uzyskasz kompleksową i holistyczną analizę umiejętności zawodowych i psychografii Twoich pracowników.

Zalety SurvGO:

  • Gotowe szablony badawcze
  • Intuicyjny kreator badań/pytań
  • Wiele form ankietyzacji: SMS, online, urządzenie mobilne, telefoniczne
  • Funkcje na życzenie, m.in. badania click tracking
  • Dobór próby reprezentatywnej z ogólnopolskiego panelu badawczego.

Darmowe konto demo

Program do ankiet online SurvGO pozwala na możliwość darmowego przetestowania funkcjonalności programu przez 14 dni całkowicie za darmo! Wystarczy przejść na stronę aplikacji i zarejestrować się, uzyskując darmowy okres.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań378
Data aktualizacji15 maj 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)