AndroidGryPlatformoweAnother World
Another World ikona

Another World1.3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Another World to mobilne, rocznicowe wydanie jednej z najbardziej klimatycznych platformówek. Oryginał miał swoją premierę w roku 1991 i od tego czasu zdążył doczekać się edycji na wiele popularnych platfrom.

W świat Another World wprowadza nas krótkie, ale bardzo klimatyczne intro. Przejście do rozgrywki jest bardzo płynne i stanowi jeden z ciekawszych momentów gry. A ta nie zmieniła się pomimo upływu lat. Autorzy udostępnili nam dwa tryby graficzne: HD dopasowany do współczesnych ekranów i rozdzielczości oraz klasyczny, przypominający pierwowzór.

Another World cechowała specyficzna, trudna rozgrywka. Nie była to klasyczna zręcznościówka, pomimo tego najdrobniejszy błąd zazwyczaj kosztował nas życie. W przypadku urządzeń mobilnych przygotowano dwa tryby sterowania dotykowego. Nie są one idealne, ale trzeba przyznać, że sprawują się dobrze. Dodatkowo znajdziemy w grze wsparcie dla padów, wystarczy jedynie podłączyć odpowiednie urządzenie poprzez kabel bądź też Bluetooth.

Gdyby rozgrywka była dla nas zbyt trudna, Another World wzbogacono o 2 dodatkowe poziomy trudności. Normal jest łatwiejszy od rozgrywki w klasycznym Another World, Hard zbliżony do tego z pierwowzoru, a Hardcore odczuwalnie trudniejszy. Przy tworzeniu poprawionej grafiki udało się nie zatracić tajemniczego klimatu pierwowzoru.

Dodatkowym atutem jest wsparcie dla Google Play Gry i systemu osiągnięć. Another World to tytuł który wypada znać. Niestety jest to też gra bardzo krótka, bez dodatków czy też sekretów. Z jej zakupem warto poczekać na promocję.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDotEmu
Liczba pobrań507
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Another World ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)