bEiRnPud
Ant Renamer ikona

Ant Renamer2.12.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ant Renamer to darmowe narzędzie służące do zmiany nazwy plików i folderów.

bEiRnPuf

Program może działać w trybie wsadowym, dzięki czemu bardzo szybko zmienimy nazwę wielu plików i folderów na podstawie ustalonych kryteriów. Możliwa jest zmiana rozszerzenia pliku, modyfikowanie ciągu znaków (zmiana pojedyncza lub wielokrotna, wstawianie lub przesunięcie ciągu znaków, a także usunięcie znaków). Narzędzie pozwala również na numerowanie (np. dokumentów lub zdjęć), dodawanie tagów, daty i czasu, tworzenie losowych nazw plików i nie tylko.

Ant Renamer nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika i jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy dodać pliki lub katalogi do głównego okna programu, a następnie wcisnąć przycisk „akcje”, by określić, na jakich zasadach ma zostać przeprowadzona modyfikacja nazwy. Po wykonaniu tych czynności nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z opcji „wykonaj”.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ant Renamer 2.12.0wersja stabilna (32-bit)
Ant Renamerwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań1 324
Data aktualizacji8 cze 2018
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ant Renamer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiRnPvb