WindowsGryAkcja i strzelankiAntibody

Antibody1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Strzelanki tak zwane na szynach, w których automatycznie podąża się z góry ustaloną ścieżką, odchodzą już powoli do lamusa, co nie znaczy, że nie znajdzie się więcej żaden interesujący bezpłatny projekt tego typu. Darmowa gra Antibody, będąca dziełem grupki zdolnych młodych programistów, zabiera nas w podróż po ludzkim ciele, gdzie przyjdzie zwalczać różnego rodzaju mikroby, aby chory pacjent zwyczajnie poczuł się lepiej.

Zminiaturyzowana pomoc medyczna to wciąż ciekawa idea na grę. Wsiadamy do uzbrojonego statku, po czym po zmniejszeniu zostajemy wprowadzeni do organizmu. Cały czas gnamy przed siebie, manewrując w górę, w dół oraz na boki w celu uniknięcia organicznych przeszkód terenowych. Nagłe wybuchy kwasów żołądkowych to nic, przy zapchanych tłuszczem arteriach, pełnych czasem też pasożytów. Nie braknie bossów.

Starcie z olbrzymim z tej perspektywy tasiemcem na pewno należeć będzie do niezapomnianych... Podstawowa siła ofensywna to pokładowe działko, likwidujące pojedyncze cele. Do tego można dołożyć już bardziej obszarowe rakiety, tych jednak mamy na stanie ograniczoną liczbę. Z pokonanych wrogów wypadają na szczęście różnorakie bonusy, od odnowienia życia, po małą bombę nuklearną, czyszcząca ekran.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGP Games
Liczba pobrań285
Data aktualizacji23 mar 2016
Rozmiar pliku179.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)