WindowsArchiwumProgramy archiwalneAntiToolbar

AntiToolbar1.0.0.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AntiToolbar to kolejne niewielkie i w pełni darmowe narzędzie przeznaczone do usuwania z przeglądarek internetowych wszystkich zbędnych dodatków. Z jego pomocą szybko i sprawnie wyłączymy lub całkowicie usuniemy irytujące paski narzędziowe (toolbary) często instalowane jako dodatki do oprogramowania.

Program pozwala użytkownikowi skutecznie usunąć z komputera zbędne paski narzędziowe czy też wyszukiwarki instalowane w przeglądarkach internetowych, które w większości przypadków nie są możliwe do usunięcia w tradycyjny sposób. Korzystając z niego zwiększymy wydajność przeglądarki i wczytywanie przez nią stron WWW, a także zniwelujemy irytujące reklamy wyświetlane podczas surfowania w Internecie. AntiToolbar daje również możliwość przywracania domyślnych stron startowych.

Wśród obsługiwanych przez narzędzie przeglądarek znajdziemy takie pozycje jak Chrome, Firefox i Internet Explorer. AntiToolbar jest bardzo prosty w obsłudze, po uruchomieniu przeprowadza skanowanie systemu, następnie wyświetla listę wyszukanych dodatków i umożliwia ich łatwe usunięcie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentReImage
Liczba pobrań3 670
Data aktualizacji17 sie 2013
Rozmiar pliku0.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)