Antivirus & Mobile Security ikona

Antivirus & Mobile Security9.2

Strona głównaAndroidBezpieczeństwoProgramy antywirusoweAntivirus & Mobile Security
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Antivirus & Mobile Security firmy WhiteArmor Security jest jednym z najbardziej efektywnych, a zarazem lekkich programów antywirusowych na Androida. Jego silnik w niezależnych testach wykrył 99,4% androidowych szkodników dostarczanych mu w czasie rzeczywistym (średnia dla branży to 99%), oraz 100% szkodników odkrytych w ciągu poprzednich czterech tygodni (średnia dla branży to 99%).

Program działa bardzo sprawnie, zużywając mało energii, nieobciążając zbytecznie procesora i generując niewielki ruchu sieciowy. Dzięki wykorzystaniu AI i technik maszynowego uczenia się, świetnie radzi sobie z unikaniem fałszywych alarmów, także przy instalacji aplikacji z innych niż Google Play sklepów.

W programie nie ma żadnych fajerwerków typu kontrola rodzicielska czy mechanizmy antykradzieżowe. To przede wszystkim antywirus. Znalazło się tylko miejsce dla mechanizmu czyszczenia pamięci ze zbędnych procesów.

Uwaga: program wyświetla na swoim ekranie reklamy, są one jednak nieuciążliwe i nie zasłaniają żadnych elementów interfejsu.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań3 964
Data aktualizacji31 lip 2017
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Antivirus & Mobile Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)