WindowsBiuroInne programy biuroweAnty-Plagiat
Anty-Plagiat ikona

Anty-Plagiat1.0.0.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Anty-Plagiat to aplikacja, która jak sama nazwa sugeruje stworzona została w celu wykrywania wszelakiego rodzaju plagiatów w tekstach.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i daje możliwość wygodnego sprawdzania dowolnego typu tekstu czy zawarte w nim zdania zostały przez autora skopiowane. Wystarczy, że wkleimy fragment tekstu w głównym oknie aplikacji lub wczytamy plik tekstowy, zdefiniujemy wyszukiwarkę do analizy, a następnie klikniemy przycisk ‘Start’ inicjujący operację wykrywania plagiatów.

Anty-Plagiat to narzędzie szybkie w działaniu, które w rezultacie swojego działania wyświetli informacje w jakim procencie tekst został splagiatowany, podkreśli na czerwono skopiowane fragmenty i co więcej, poda linki do lokalizacji w Sieci, w których opublikowane zostały teksty o podobnej treści. Aplikacja potrafi przeszukiwać zawartość całego Internetu – w tym serwisów ze ściągami, opracowaniami czy pracami dyplomowymi.

Jak zapewniają twórcy, narzędzie jest w pełni bezpieczne. Sprawdzane przy jego użyciu materiały nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na sprawdzenie maksymalnie około 100 wersów.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPolSeo
Liczba pobrań19 789
Data aktualizacji8 lip 2019
Rozmiar pliku1.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Anty-Plagiat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)