Anvi OneStart ikona

Anvi OneStart1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anvi OneStart to kolejne narzędzie dla użytkowników systemu Windows 8, które daje możliwość przywrócenia w pełni funkcjonalnego menu Start. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu program oferuje możliwość konfiguracji zarówno wyglądu, jak również zachowania niektórych elementów dostępnego menu.

Po zainstalowaniu, Anvi OneStart wyświetla w lewej części paska zadań Windows 8 przycisk Start, po kliknięciu którego wyświetlane jest menu znane z poprzednich edycji systemu Windows. Użytkownik ma do wyboru 2 style menu, klasyczne (jak np. w Windows 7) oraz "kafelkowe" przystosowane do nowego interfejsu Windows 8. Ponadto z poziomu opcji konfiguracyjnych możliwe jest dostosowanie ikony wyświetlanej na pasku, poziomu przezroczystości menu i jego kolorystyki oraz manipulowanie poszczególnymi składnikami.

Domyślnie oferowane za pośrednictwem programu Anvi OneStart menu oferuje wszystkie elementy znane z chociażby Windows 7. Znajdziemy wśród nich przypięte i często uruchamiane aplikacje, mechanizm wyszukiwarki systemowej, odnośniki do narzędzi systemowych czy też przyciski do wyłączania, restartowania komputera itp. Co istotne, użytkownik może dowolnie konfigurować widoczne w menu składniki. Możliwe jest m.in. dezaktywowanie takich pozycji jak przypięte aplikacje, foldery systemowe, ostatnio otwierane programy, czy pole Uruchom.

Ponadto program zezwala na zarządzanie zachowaniem ikony użytkownika. Nie zabrakło także opcji konfiguracji lokalizacji uwzględnianych podczas pracy wbudowanej w menu wyszukiwarki. Dzięki swoim możliwościom Anvi OneStart uważany jest przez wielu jako najlepszy z dostępnych odpowiedników menu Start dla Windows 8.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Liczba pobrań1 214
Data aktualizacji8 maj 2014
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Anvi OneStart ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)