Anvi Slim Toolbar ikona

Anvi Slim Toolbar1.4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anvi Slim Toolbar to ciekawe, ale niestety płatne narzędzie do usuwania z przeglądarek internetowych zbędnych komponentów BHO (Browser Helper Object). Umożliwia ono sprawne usuwanie nieprzydatnych pasków narzędziowych i instalowanych w różnych sytuacjach zbędnych dodatków do najpopularniejszych przeglądarek Internet Explorer, Firefox czy Google Chrome.

Jedną z najciekawszych funkcji programu jest moduł ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją w przeglądarce wszelakiego rodzaju zbędnych (a niekiedy nawet szkodliwych) pasków narzędziowych, które często dodawane są do instalatorów różnego rodzaju oprogramowania. W większości ich funkcjonalność nie jest przydatna użytkownikowi, powodując w skrajnych przypadkach znaczny spadek wydajności przeglądarki czy też wyświetlanie irytujących reklam.

Anvi Slim Toolbar oferuje skaner, pozwalający szybko zidentyfikować zainstalowane na komputerze dodatki dla obsługiwanych przeglądarek. Wykryte już komponenty BHO możemy usunąć wybierając je z listy i klikając przycisk 'Usuń'. W narzędziu znajdziemy również opcje, z pomocą których przywrócimy w przeglądarce domyślną (lub inną zdefiniowaną przez użytkownika) stronę startową oraz silnik wyszukiwania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Liczba pobrań755
Data aktualizacji13 gru 2014
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Anvi Slim Toolbar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)