WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweAnvi Startup Booster
Anvi Startup Booster ikona

Anvi Startup Booster1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anvi Startup Booster to narzędzie, które kierowane jest do użytkowników borykających się z problemem powolnego uruchamiania systemu Windows, ale nie tylko.

Program wyposażony został w 2 tryby pracy - automatycznej optymalizacji i ręcznego dostosowywania ustawień komputera. O ile w pierwszym przypadku cały proces nie wymaga od użytkownika zbytniej ingerencji, tak w trybie ręcznej konfiguracji musi on sam decydować o każdej poczynionej operacji. Anvi Startup Booster umożliwia usunięcie z autostartu zbędnych aplikacji, dezaktywowanie niepotrzebnych usług, optymalizację ustawień systemowych i internetowych, a wszystko po to, aby system Windows uruchamiał się możliwie najszybciej, a praca z aplikacjami w nim przebiegała wydajnie.

W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu Anvi Startup Booster wyposażone zostało w funkcje przywracania zmian, która okazać się może bardzo przydatna w razie niepowodzenia lub przeprowadzenia błędnej konfiguracji np. usług systemowych.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 899
Data aktualizacji8 maj 2014
Rozmiar pliku11.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Anvi Startup Booster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)