Anvi Startup Booster ikona

Anvi Startup Booster1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anvi Startup Booster to narzędzie, które kierowane jest do użytkowników borykających się z problemem powolnego uruchamiania systemu Windows, ale nie tylko.

Program wyposażony został w 2 tryby pracy - automatycznej optymalizacji i ręcznego dostosowywania ustawień komputera. O ile w pierwszym przypadku cały proces nie wymaga od użytkownika zbytniej ingerencji, tak w trybie ręcznej konfiguracji musi on sam decydować o każdej poczynionej operacji. Anvi Startup Booster umożliwia usunięcie z autostartu zbędnych aplikacji, dezaktywowanie niepotrzebnych usług, optymalizację ustawień systemowych i internetowych, a wszystko po to, aby system Windows uruchamiał się możliwie najszybciej, a praca z aplikacjami w nim przebiegała wydajnie.

W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu Anvi Startup Booster wyposażone zostało w funkcje przywracania zmian, która okazać się może bardzo przydatna w razie niepowodzenia lub przeprowadzenia błędnej konfiguracji np. usług systemowych.

Udostępnij
Anvi Startup Booster 1.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Liczba pobrań3 819
Data aktualizacji8 maj 2014
Rozmiar pliku11.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Anvi Startup Booster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)