Anvi Uninstaller1.0.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Anvi Uninstaller to bardzo proste, a jednocześnie poręczne narzędzie do usuwania z systemu zbędnych aplikacji, gier i aktualizacji Windows.

Oferuje ono 3 tryby wyświetlania zainstalowanego na komputerze oprogramowania - pełna lista, ostatnio używane oraz duże programy. Dzięki nim sprawnie wyszukamy w systemie składniki, które nie są nam już potrzebne lub które zajmują dużą przestrzeń dysku twardego i chcielibyśmy je np. zastąpić mniejszymi odpowiednikami. Do dyspozycji użytkownika oddano również sekcję, pozwalającą zarządzać wszelakimi aktualizacjami dla systemu Windows, pakietu biurowego Office i innych produktów Microsoftu.

Operacja odinstalowywania oprogramowania przy użyciu Anvi Uninstaller podzielona została na 3 etapy. W pierwszym narzędzie wykonuje punkt przywracania systemu, który umożliwia cofnięcie wprowadzonych zmian w razie niepowodzenia. Następnie uruchamiany jest domyślny deinstalator aplikacji, a na końcu przeprowadzany jest skan dysku twardego oraz rejestru Windows w celu wykrycia i usunięcia pozostałości po oprogramowaniu. Niestety ostatni z wspomnianych kroków wymaga instalacji w systemie dodatkowego składnika Cloud System Booster w wersji Pro.

Niewątpliwe atuty Anvi Uninstallera to niewielkie rozmiary i brak konieczności instalacji narzędzia na komputerze. Wystarczy, że pobierzemy program na dysk, umieścimy go na zewnętrznym nośniku USB i będziemy mogli wygodnie zarządzać zainstalowanym oprogramowaniem na dowolnym komputerze z systemem Windows XP/Vista/7/8.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Liczba pobrań1 053
Data aktualizacji8 maj 2014
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)