WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaAnvil's Storage Utilities
Anvil's Storage Utilities ikona

Anvil's Storage Utilities1.1 2014

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Anvil's Storage Utilities to bardzo proste, a zarazem wszechstronne narzędzie przeznaczone do testowania wydajności pracy standardowych dysków twardych, jak również nośników SSD. Z jego pomocą przetestujemy urządzenie pod kątem m.in. szybkości zapisu i odczytu danych.

Program w odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu daje możliwość szczegółowej konfiguracji każdego przeprowadzanego testu. Poza podstawowymi ustawieniami wielkości bloku danych wykorzystywanego podczas procesu testowania pozwala on również definiować m.in. poziom kompresji danych, symulując tym samym działanie różnego rodzaju aplikacji. Anvil's Storage Utilities jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga instalacji i umożliwia przeglądanie informacji zgromadzonych przez systemowy mechanizm WMI.

Wyniki testów przeprowadzonych przy użyciu narzędzia zapisane mogą być w postaci zrzutu ekranu w formacie PNG.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAnvil
Liczba pobrań1 959
Data aktualizacji19 lip 2018
Rozmiar pliku5.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Anvil's Storage Utilities ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)